Język angielski dla dzieci - kreatywna nauka


Prowadzone przez nas zajęcia są najlepszym przykładem na to, że język angielski jest dla dzieci wspaniałą przygodą, której towarzyszą liczne ekspresje artystyczne. Dzięki metodzie nauczania Kreatywny Angielski, lekcje obfitują w bogactwo prac plastycznych, wykonywanych przez dzieci z wielką przyjemnością.


Wyobraźnia dziecka nie zna granic. Na lekcjach prowadzonych metodą pełną kreatywnych pomysłów maluchy są skupione, zainteresowane tematyką zajęć. Dzięki temu dynamicznie rozwijają swoje zdolności translacyjne.  Uczniowie przyswajają obce słownictwo podczas rozmowy z lektorem - komunikuje się on z nimi po angielsku, w trakcie gdy oni wykazują aktywność na lekcjach. Zajęcia wypełnione są różnorodnymi eksperymentami twórczymi, realizowanymi przy wykorzystaniu wielu materiałów. Każda następna lekcja wyczekiwana jest przez dzieci z niecierpliwością - bardzo chętnie rozmawiają w języku obcym, komunikując się przy tym w sposób bardzo naturalny.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zajęcia odbywają się na terenie miasta Poznań w trzech placówkach zlokalizowanych na osiedlach Piątkowo i Rataje. Szczegółowe dane adresowe, numery telefonów i godziny otwarcia dostępne są w zakładce Kontakt.
 

Zachęcamy do przejrzenia galerii prac, które powstały w GADULE metodą Kreatywny Angielski. 

 

 

 

Metoda komunikacyjna Direct Method

Super Simple Songs

We're Young Readers

Metoda globalnego czytania Glenna Domana

Edukacja poprzez ruch Doroty Dziamskiej


 

 
   

Kiedy zaczęłyśmy chodzić do GADUŁY, Basia nie mówiła po polsku. Po 3 miesiącach Basia zaczęła mówić po angielsku. To niesamowite…


mama 2-letniej Basi

 

Najbardziej lubię ten moment, kiedy moje dziecko wychodzi z lekcji angielskiego i śpiewa na cały głos: Go away big green monster go away!


tata 6-letniej Oli

 

Jestem ogromnie zaskoczona skutecznością metody, jaką stosuje się w GADULE. Moje dziecko zaczęło na co dzień używać zwrotów i słów angielskich w tak naturalny sposób. Jestem z niego dumna …


 

mama 3-letniego Michałka

Szkoła Językowa Gaduła - angielski Piątkowo