Metoda komunikacyjna
Direct Method

Naszą dewizą jest swobodne porozumiewanie się w języku obcym. Od samego początku rozmawiamy z naszymi uczniami w obcym języku. Rozwijamy u nich umiejętność słuchania i mówienia. Nie tłumaczymy znaczenia słów obcojęzycznych na język polski.

Super Simple Songs
Super Simple Songs to bogaty zbiór materiałów opracowanych przez amerykańskich nauczycieli - piosenki, rymowanki, gry i zabawy grupowe. Wspaniała muzyka, świeże pomysły, kreatywne zabawy ruchowe stanowią doskonałą metodę nauki angielskiego dla dzieci.

We're Young Readers!
W GADULE wykorzystujemy naturalną potrzebę dzieci, jaką jest czytanie książek. Z tym że my robimy to w obcym języku! Każda książka porusza ważny temat, do którego układane są następnie odpowiednie karty pracy i zajęcia kreatywne.

American Folk Songs
Nasze zajęcia to prawdziwa kulturowa podróż, podczas której nasi uczniowie poznają tradycyjne folkowe piosenki Amerykańskie. Nauka poprzez śpiew wsparty gestem, ruchem, zabawą głosem to wspaniała zabawa, która daje szybkie i miarodajne efekty. Rozśpiewana GADUŁA inspiruje dzieci i rodziców, zaraża miłością do nauki języków obcych i pasją do poznawania kultury krajów anglojęzycznych.
 

 
Gry, Gry, Gry!!!!
Kluczowy wpływ na efektywność nauki języka ma zaangażowanie ucznia, dlatego nasze zajęcia są wzbogacane wachlarzem najwspanialszych gier i zabaw, w które bawią się na co dzień anglojęzyczni koledzy i koleżanki naszych uczniów. Ruch, muzyka, zdrowa rywalizacja połączone z nauka języka używanego w codziennych sytuacjach to przepis na sukces.
 
 

 
Kreatywny angielski
Metoda ta umożliwia dynamiczny rozwój dzieci. Rozbudzamy ciekawość i skupienie dzieci. Eksperymentujemy z dziećmi, wykorzystując różne materiały. Rozmawiamy wyłącznie po angielsku, podczas gdy maluchy wykonują wszelkie aktywności na lekcji.
 

 
Tradycyjne angielskie rymowanki
Naszych najmłodszych uczniów zarażamy pasją do czytania poprzez naukę popularnych, tradycyjnych rymowanek anglojęzycznych w ramach edukacji kulturowej. Nasi najmłodsi uczniowie nie tylko uczą się śpiewać popularne rymowanki, lecz także rozumieją ich zabawną treść. Przez zabawę nabywają umiejętności niezbędne do nauki czytania ze zrozumieniem w języku angielskim.
 

 

 

Formularz kontaktowy