Prowadzone przez nas zajęcia są najlepszym przykładem na to, że nauka języków obcych może być wspaniałą przygodą, pełna pasji, która daje miarodajne i bardzo szybkie efekty zarówno u naszych najmłodszych uczniów, jak i tych uczących się w szkole podstawowej.

Na naukę języków obcych nigdy nie jest za późno, dlatego w naszej ofercie mamy zarówno zajęcia dla dzieci, które swoją przygodę językową zaczęły w okresie wczesnego dzieciństwa, czują się pewnie, dla których nauka języków obcych to „bułka z masłem”, jak i grupy dla dzieci, które muszą jeszcze nad swoją pewnością językową popracować i dzięki naszym nietuzinkowym zajęciom pokochać języki obce.

Wyobraźnia dziecka nie zna granic, a zajęcia w GADULE gwarantują pełne wykorzystanie potencjału jaki drzemie w każdym z naszych uczniów. Nauka poprzez zabawę, wykorzystująca zainteresowania naszych uczniów nigdy nie jest nudna. Na zajęciach komunikujemy się w języku obcym, dając możliwość naturalnego przyswajania języka w codziennych sytuacjach. Dynamika i różnorodność naszych zajęć, oraz lektorzy pasjonaci gwarantują pełne skupienie i zaangażowanie w lekcje. Zaufanie jakim obdarzyli nas Rodzice jest dla nas ogromną radością i motywuje nas do ciągłego wdrażania nowych metod nauczania i dbałości o miarodajne wyniki.

W naszych szkołach panuje przyjazna atmosfera, a każde zajęcia to nowa przygoda z językiem obcym. Stworzyliśmy miejsce, w którym zapał do nauki języków jest wszechobecny, a nauka to przyjemność, która inspiruje i zachęca do dalszej pracy.

Jeżeli należycie Państwo do grona rodziców, którzy pragną stworzyć dla swoich pociech doskonałą szansę na zdobycie umiejętności posługiwania się językiem angielskim i niemieckim, a tym samym pozytywnie wpłynąć na ich rozwój intelektualny, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Warto wykorzystać naturalną zdolność przyswajania języków obcych przez dzieci jak najwcześniej i rozpocząć przygodę z ich nauką już od 2 roku życia. Serdecznie zapraszamy do GADUŁY!